Hirdessen most! Címlap kiemelést adunk ajándékba bármely kiemelés választása esetén!
Hirdessen itt Ön is!
Ez a hirdetés már nem aktuális!
Sajnos erről most lekéstél :(
Iratkozz fel, hogy jelezni tudjunk ha új hirdetést adnak fel ebben a kategóriában.
Megyei

Szakápoló otthoni betegápoláshoz, NEAK finanszírozás keretében

Holisztika Kft
Szombathely, 9700 Szombathely, Pázmány Péter körút 5.

Állás részletei

30 éve Vas megye egész területén működő otthoni szakápolást és otthoni gyógytornát nyújtó, NEAK finanszírozott társaság keres fő- és mellékállásba OKJ-szakápolót és diplomás ápolót.
Jogosítvány, illetve saját autó használata szükséges.
Önéletrajzokat a holisztika.kft@holisztika.t-online.hu email címre várjuk.

Feladatok:

  • Szakápolás a betegek saját otthonában,
  • Kapcsolódó dokumentáció elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Jogosítvány, saját autó,
  • Működési kártya,
  • Erkölcsi bizonyítvány.
Feltöltve: 2024 január 10., 15:31
Hirdetés jelentése

+36 30... megtekintés
holisztika.kft@... megtekintés