Hirdessen most! Címlap kiemelést adunk ajándékba bármely kiemelés választása esetén!
Hirdessen itt Ön is!
SÜRGŐS

Rehabilitációs adminisztrátor

Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
Budapest XIV. kerület, Ilka utca. 57.

Állás részletei

A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
felvételt hirdet
munkakörbe.

Feladatok:

  • Osztályos munka teljeskörű adminisztratív támogatása
  • Betegelőjegyzések kezelése, e-mailek feldolgozása
  • Betegek szüleivel való kapcsolattartás (e-mail, telefon)
  • Igazolások kiállítása, receptek feltöltése, dokumentumok előkészítése
  • Kódolások ellenőrzése
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség és/vagy tapasztalat
  • Asszisztensi, adminisztrációs tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gépelési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Empatikus hozzáállás
  • Pontosság, precizitás
  • Stressztűrő képesség, türelem, teherbírás

Előnyt jelent:

  • Rehabilitációs szemlélet, tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Extra juttatások, lehetőségek:

Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, városligeti kedvezmények, állatkerti belépő, kórházi üdülőhasználat, kedvezményes étkezés, támogatott csapatépítési lehetőség, munkába járáshoz utazási támogatás, munkaruha biztosítása, tanulási szándék esetén tanulmányi szerződés kötésének a lehetősége. Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap).

Mi a legjobb ebben a munkában, ezen a munkahelyen?
Gyermekgyógyítás missziójában való aktív részvétel, hiteles szakemberekkel, értékorientált munkakörnyezetben.

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzzal és néhány soros motivációs levéllel a hr@bethesda.hu címen.

Weboldal: https://www.bethesda.hu/

Feltöltve: 2024 június 05., 11:24
Hirdetés jelentése

hr@... megtekintés