Hirdessen most! Címlap kiemelést adunk ajándékba bármely kiemelés választása esetén!
Hirdessen itt Ön is!

Gyermek intenzív szakápoló

MRE Bethesda Gyermekkórháza
Budapest XIV. kerület, Bethesda utca 3.

Állás részletei

Feladatok:

  • Kritikus, életveszélyes állapotú újszülöttek, csecsemők és gyermekek ápolása, vitális paramétereik monitorizálása
  • A folyadékegyensúly zavarainak monitorizálása, keringési elégtelenségek testi és laboratóriumi tüneteinek felismerése, kezelése
  • Az eszméletvesztéssel, tudatzavarral járó állapotok felismerése
  • Égések, mérgezések, traumák szervezetre gyakorolt hatásainak felismerése, ellátásukban aktív részvétel
  • Közreműködés a diagnosztikus és terápiás beavatkozásokban
  • Életmentő beavatkozások önálló megkezdése, segédkezés azokban
  • Krónikus betegek ellátása
  • Szülők felkészítése az otthonápolásra

Elvárások:

  • Szakképzettség
  • Érvényes működési nyilvántartási kártya
  • Szakmai kamarai tagság
  • Pontossás és precizitás
  • Terhelhetőség
  • COVID elleni védőoltás

Előnyt jelent:

  • Gyermekintenzív szakápoló képzettség
  • Felsőfokú ápolói végzettség
  • MedWorks rendszer ismerete

Extra juttatások, lehetőségek:

Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, Kórházi üdülőhasználat.
Lehetőség van közös ebédre a kórházi kantinban, ahol a kórház dolgozói kedvezményesen étkezhetnek, beszélgethetnek, együtt lehetnek.

Kórházunk a közép-európai régióban az egyedüli egyházi fenntartású gyermekkórház. A legfontosabb gyermekbetegségekkel foglalkozunk 18 éves korig. Részt veszünk a főváros gyermekügyeleti rendszerében, területi ellátási kötelezettségünk a pesti oldal észak-keleti területeit öleli fel, de fogadunk betegeket Pest megyéből és az ország más területeiről is.

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajz, ill. fél A/4-es oldal motivációs levél beküldése az hr@bethesda.hu címre.

Feltöltve: 2024 március 19., 10:36
Hirdetés jelentése

hr@... megtekintés