Hirdessen most! Címlap kiemelést adunk ajándékba bármely kiemelés választása esetén!
Hirdessen itt Ön is!

Bérszámfejtési, Munkaügyi és Humánpolitikai ügyintéző

Budapesti Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet
Budapest VII. kerület, Péterfy Sándor utca 8-20.

Állás részletei

Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet

 Budapesti Péterfy Sándor Utcai Kórház- Rendelőintézet
Bérszámfejtési, Munkaügyi és Humánpolitikai Osztály,
pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű

 Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Munkaszerződések, munkaszerződés-módosítások, átsorolások készítése. Jogviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos ügyintézés. Nem rendszeres juttatások és egyéb bér jellegű juttatások számfejtése. Szabadságok, távollétek, változóbérek KIRA számfejtő rendszerbe történő rögzítése, értesítők elkészítése, munkáltatói igazolások kiállítása. Munkaügyi kérdésekben tájékoztatás nyújtása a szakterületek számára. Kezeli a személyi anyagokat és kapcsolatot tart az egyes szervezeti egységekkel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény (Eszjtv) az irányadók.

 Pályázati feltételek:

Középiskola/gimnázium,

Munkaügyi, személyügyi és bérszámfejtő végzettség

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Cselekvőképesség

Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Felsőfokú képesítés, szakirányú,

Egészségügyben szerzett 1-3 év tapasztalat

KIRA program ismerete

JDolber program ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai önéletrajz elérhetőségekkel

Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítvány fénymásolata

Nyilatkozat arról, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati bizottság tagjai megismerhetik

Sikeres alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a munkaugy@peterfykh.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.

Feltöltve: 2024 január 17., 08:19
Hirdetés jelentése

munkaugy@... megtekintés